Morning Net, s.r.o. nadväzuje na dlhoročnú tradíciu agentúry TOPFEST, s.r.o. Primárnou činnosťou spoločnosti je organizovanie festivalov, koncertov, turné či eventov rôzneho charakteru. Spolupracujeme s mnohými slovenskými a českými spoločnosťami, rovnako ako s množstvom umelcov z celého sveta.

Celoročne pracujeme na mnohých festivaloch po Slovensku a svoju pôsobnosť sme rozšírili i do Českej republiky, avšak neprinášame len kvalitnú hudbu a miesto, kde sa zabaviť. Sprostredkovávame aj marketingovú pôdu pre našich sponzorov či klientov, ktorí sa môžu na festivale odprezentovať svojimi produktmi či priblížiť svoju činnosť potenciálnym zákazníkom.

Ak sa chcete zviditeľniť pred veľkým publikom alebo predstaviť nový produkt, naše festivaly sú skvelou platformou práve pre Vás. Od reklamy na stovkách billboardoch, citylightoch, plagátoch, v rádio i televíznych spotoch, až po video či bannery umiestnené priamo na festivale, Vám vieme poskytnúť reklamu ako na Slovensku, tak i v Čechách.

K našim top podujatiam patrí festival TOPFEST, Lodenica, Červeník, TOPFEST.CZ a mnoho ďalších väčších či menších festivalov.

Taktiež poskytujeme kompletné služby pre našich klientov, výrobu reklamných predmetov, prezentácie spoločnosti, či zabezpečenie eventu na kľúč .

Dni Petržalky